Hizmet sürecimiz ve ücretlerimiz hakkında her şey

Sarat Alcı Dekorasyon: Hizmet sürecimiz ve ücretlerimiz hakkında her şey

Sarat Alcı Dekorasyon hizmetini düşünerek doğru kararı vermişsiniz! Hayalinizdeki duvarların nasıl gerçeğe dönüşeceği sürecinde size yol göstererek başlayalım. Tasarım sürecimizin adım adım sürecini görmek için aşağıya bir göz atın:olmaya

Adım 1: İç mimarlarımızdan biriyle tanışın İç mimarlarımızdan

biriyle fiziksel veya sanal olarak buluşarak sizinle ortakbaşlayacağız. Tasarımcımızla yüz yüze görüşmeyi seçerseniz, yüz maskesi takmak gibi COVID-19 güvenlik protokollerine uymanız gerektiğini lütfen unutmayın. Bu aşamada tasarımcımız, planlamadan tasarıma, tasarımın uygulanmasına kadar olan süreci detaylı bir şekilde anlatacaktır.

Adım 2: Tasarımları oluşturun

İkinci toplantı için iç mimarımız, zevk ve tercihlerinize göre oluşturdukları tasarımları size gösterecektir. Tasarımı onayladıktan sonra, tasarımı doğru bir şekilde görselleştirmek ve çalışmaya başlamadan önce belirli değişiklikleri yapmak için projenin 3 boyutlu bir versiyonu oluşturulacaktır.

Adım 3: Projeyi

sonlandırın Bir sonraki adım, zaman çizelgesini onaylayarak ve teklifi imzalayarak projeyi tamamlamaktır. Personelimizin proje için gerekli malzemeleri satın almak için gerekli bütçeye sahip olması için asgari peşinatı ödemeniz istenecektir.

Adım 3: Kurulumu başlatın

Burası rahatladığınız yerdir ve personelimiz tüm işi yapacaktır. Projenizi, anlaştığımız zaman çizelgesine göre gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Proje büyükse ve tamamlanması uzun zaman alıyorsa, sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Adım 4: Devir Teslim

Tamamlandığında, proje tamamen size teslim edilecek ve kalan bakiyeyi burada ödeyeceksiniz. Tüm bunlardan sonra artık yeni tasarlanan duvarlarınızın ve güzel evinizin keyfini çıkarabilirsiniz!

Hizmet ücretleri Hizmetlerimizücret

için saatlik biralıyoruz ve proje için gerekli malzemeleri ve ayrıca beklenmedik onarım, nakliye vb. masrafları içermez. Toplam maliyet, proje kapsamınıza ve alanınızın boyutuna bağlıdır, ancak sizin için doğru paket ücretini alabilmeniz için proje fiyat tutarını özelleştirebiliriz.

Duvar kağıdı maliyetleri

Ayrıca, daha hızlı ve daha basit bir duvar dönüşümü istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli önceden hazırlanmış duvar kağıtlarımız var. Ayrıca, saat başına yalnızca 25 ABD Doları karşılığında sizin için kurması için çalışanlarımızı da işe alabilirsiniz.

Seçtiğiniz kağıt türü duvar kağıdının fiyatını etkiler. En çok satan ürünlerimizden bazılarına ve fiyatlarına aşağıda bir göz atın:

  • Standart kağıt: Metrekare başına 1,20$
  • Viny: Metrekare başına 1,70$
  • Folyo: Metrekare başına 2$
  • Grasscloth: Metrekare başına 2,30$
  • Ahşap: Metrekare başına 3,30$
  • Vinil kaplı: 1,50$ metrekare başına

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may also like these